fbpx
Strona głównaPozostałeTerraexim - Agroimpex Gazelą Biznesu 2008

Terraexim – Agroimpex Gazelą Biznesu 2008

Firma Terraexim – Agroimpex Sp. z o.o. została uhonorowana prestiżową nagrodą Gazela Biznesu” 2008 – w IX edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm. W rankingu ogólnopolskim, w którym brano pod uwagę dynamikę obrotów, zajęła wysokie 7 miejsce, a w Wielkopolsce uplasowała się na 2 pozycji. N”

Nagrodę przyznaje redakcja dziennika Puls Biznesu. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. W tej edycji rankingu Gazelą Biznesu określono firmy, które w roku 2005 osiągnęły wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł.

“Gazela Biznesu ma jeszcze jedną cechę, która odróżnia ją od innych biznesowych gatunków – rekinów, byków, niedźwiedzi, a tym bardziej hien. Tą cechą jest nieskazitelna reputacja, uczciwość, wobec kontrahentów, pracowników, a także… skarbu państwa.Z naszej strony pragniemy zaznaczyć, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby z dumą i zasłużenie nosić miano Gazeli Biznesu” – powiedział portalowi Wrp.pl Tomasz RutkaPrezes Zarządu TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o.

Pierwszą edycję rankingu ogłoszono się w 2000 roku. Wtedy na liście najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw znalazło się 300 firm. Konkurs szybko się rozwijał, zdobywając zaufanie i prestiż w świecie biznesu. Już w roku 2006 w rankingu umieszczono ponad 3 tys. firm. W ubiegłym roku wymogi konkursu spełniły 4 tys. przedsiębiorstw.

MS/Wrp.pl
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.