Petrotank – zbiorniki do magazynowania i dystrybucji paliw płynnych

Firma Petrotank z Poznania jest dostawcą kompleksowych systemów magazynowania i dystrybucji paliw płynnych.W najbliższym czasie firma Petrotank poszerzy ofertę o zbiorniki do magazynowania i transportowania paliwa (ADR) o pojemności od 1000 do 3000 litrów na potrzeby rolnictwa ,budownictwa i transportu. N

W ofercie Petrotanku znajdują się dwupłaszczowy naziemne i podziemne stalowe zbiorniki o pojemności od 5 do 100 tys. litrów. Standardowe wyposażenie zbiorników zawiera wszystkie elementy niezbędne do bezpiecznej i zgodnej z normami prawnymi eksploatacji . Zbiorniki mogą być wyposażone w liczne akcesoria dodatkowe . Do każdego zbiornika dostawca załącza świadectwo odbioru przez UDT, pełną dokumentację techniczną a także 60-cio miesięczną gwarancję.

W ofercie poznańskiej firmy znajduje się także dwupłaszczowy zbiornik polietylenowy o pojemności: 1200, 2500 lub 5000 litrów. Różne typy zestawów dystrybucyjnych możliwych do zastosowania w połączeniu z tymi zbiornikami umożliwiają dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Petrotank oferuje pełen przekrój dystrybutorów – od prostych zestawów analogowych po skomplikowane dystrybutory elektroniczne z możliwością połączenia z komputerem firmy i systemem kontroli dystrybucji paliwa. Firma posiada również bogatą ofertę pomp, węży ,liczników i pistoletów do paliw co umożliwia skompletowanie własnego zestawu dystrybucyjnego.

W najbliższym czasie firma Petrotank poszerzy ofertę o zbiorniki do magazynowania i transportowania paliwa (ADR) o pojemności od 1000 do 3000 litrów na potrzeby rolnictwa ,budownictwa i transportu.

Petrotank szczególny nacisk kładzie na kompleksowa obsługę klienta, począwszy od skompletowania wymaganej dokumentacji, przez dobór odpowiednich urządzeń, wykonanie instalacji i jej uruchomienie, a także przeszkolenie personelu i serwis zakupionych urządzeń.

Filip Klimek

f.klimek@petrotank.pl