Oświadczenie Prime Food ws. afery solnej

Firma Prime Food Sp. z o.o. z siedzibą w Przechlewie, powiat człuchowski, województwo pomorskie, oświadcza, że używane do produkcji mięsa i wędlin sól, peklosól oraz przyprawy i mieszanki przyprawowe pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, a do wszystkich wyrobów produkowanych w Prime Food używana jest wyłącznie bezpieczna dla zdrowia sól spożywcza, w żadnym wypadku nie pochodząca z zakładów Amasol, PPHU Konsalt i ZPS Łojewski.

Firma Prime Food Sp. z o.o., która funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku, to wiodący producent mięsa i wędlin. Produkcja oparta na wysokiej jakości surowca pochodzącego z siostrzanej firmy Poldanor SA, gwarantuje unikalną, pełną kontrolę produktów w trakcie całego procesu produkcyjnego w Zakładach Mięsnych Prime Food. Kontrola ta zaczyna się już od uprawy zbóż i produkcji pasz we własnych gospodarstwach rolnych, poprzez hodowlę trzody chlewnej, jej ubój i rozbiór w nowoczesnych zakładach mięsnych, kończąc na produkcji wyrobów gotowych.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa naszych produktów, pracujemy według surowych wytycznych GMP (Good Manufacturing Practice), które zapewniają spełnienie wszystkich krajowych, jak i unijnych norm jakościowych. Wprowadzony przed kliku laty, weryfikowany w ścisłej współpracy z Inspekcją Weterynaryjną, system HACCP gwarantuje, że produkcja żywności odbywa się w warunkach w pełni kontrolowanych i bezpiecznych dla konsumenta. Firma posiada również wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami Standardu BRC (British Retail Consortium).

Prezes Zarządu
Prime Food Sp. z o.o.
Paweł Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności