fbpx
Strona głównaPozostałeJohn Deere najbardziej podziwianą firmą wg magazynu Fortune

John Deere najbardziej podziwianą firmą wg magazynu Fortune

Molline, Illinois (7 marca 2008) – Deere & Company zostało uznane za najbardziej podziwiane przedsiębiorstwo w kategorii Sprzęt Przemysłowy i Rolniczy w dorocznym rankingu magazynu Fortune na Najbardziej Podziwianą firmę. To najlepsza pozycja Deere & Company w tym rankingu w ostatnich sześciu latach.

Sporządzając swój ranking najbardziej podziwianych przedsiębiorstw, magazyn Fortune we współpracy z Hay Group, poprosił menadżerów, dyrektorów oraz analityków, aby ocenili 10 największych firm w swojej branży używając ośmiu kryteriów. Fortune nazywa swoją listę 63 branży ostatecznym raportem na temat reputacji korporacyjnej”.Wśród kryteriów znalazły się: jakość zarządzania, jakość produktów i usług, działania innowacyjne, wartość inwestycji długoterminowych, płynność finansowa, zarządzanie zasobami ludzkimi (umiejętność przyciągania, rozwijania i zatrzymywania utalentowanych osób), odpowiedzialność społeczna oraz korzystanie z aktywów korporacyjnych.

Firmy, które znalazły się tuż za Deere & Company w kategorii Sprzęt Przemysłowy i Rolniczy to, w kolejności od miejsca drugiego do szóstego, Caterpillar, Illinois Tool Works, ITI Corporation, Cummins i Trane.

Redakcja”

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.