John Deere FarmSight

John Deere wprowadza nową serię zaawansowanych technologii pod nazwą John Deere FarmSight, przeznaczonych do optymalizacji działania maszyny i prac w gospodarstwie.

Strategia John Deere FarmSight włącza technologię bezprzewodową do gospodarstw zajmujących się uprawą i produkcją zwierzęcą, firm usługowych i placówek dealerskich w znacznie wyższym stopniu niż dotychczas. W przyszłości John Deere FarmSight połączy wyposażenie, właścicieli, operatorów, dealerów i doradców rolniczych, co umożliwi dzielenie się informacjami oraz współpracę w celu zwiększenia wydajności i efektywności, oraz obniżenia całkowitych kosztów materialnych.

W ramach działań strategicznych John Deere FarmSight dostarczy zintegrowane rozwiązania w zakresie optymalizacji maszyny, optymalizacji logistyki i wspierania decyzji w dziedzinie rolnictwa. Obejmie to przyjazne monitory, czujniki i sieci bezprzewodowe dla danych maszynowych i agronomicznych, co ułatwi podejmowanie decyzji roboczych.
Jednym z pierwszych elementów John Deere FarmSight będzie nowo założony wewnętrzny system telematyczny. Obejmuje to sprzęt i subskrypcję na JDLink Ultimate dla następujących serii produktów John Deere:
•Nowe ciągniki John Deere serii 8R i 7R zgodne z Stage IIIB
•Nowe modele kombajnów na rok 2012 John Deere W660, wszystkie serie T i wszystkie serie S, zgodne z Stage IIIB z fabryki John Deere Werke Zweibrücken
•Modele samojezdnej sieczkarni polowej na rok 2012 z Zweibrücken

Poza zdalnym monitorowaniem lokalizacji, zużycia paliwa i statusu maszyny, JDLink Ultimate umożliwia również zdalną diagnostykę poprzez ekskluzywną technologię John Deere Service Advisor Remote. Maszyna automatycznie generuje komunikaty alarmowe poprzez e-mail lub telefon komórkowy (SMS), w chwili gdy potrzebna jest obsługa techniczna.
Na życzenie właściciela maszyny komunikaty alarmowe mogą być wysyłane bezpośrednio do właściciela/managera floty i/lub dealera John Deere. Ten całkowicie nowy poziom usługi podwyższa efektywność diagnostyki, obsługi i naprawy maszyny, a tym samym skraca czas przestoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności