II Rolno-Przemysłowe Targi „ROLEXPO”

Zapraszamy na kolejne ważne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Olimpijskiej. Będzie to druga edycja Rolno-Przemysłowych Targów „ROLEXPO”.

Na naszą imprezę targową zapraszamy mieszkańców wsi i miast, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie. W tegorocznym programie Targów – wystawa nowoczesnych maszyn rolniczych, nowości z branży budowlanej (wszystko to, co potrzebne do budowy i remontu domu i mieszkania), prezentacja rękodzieła i rzemiosła ludowego, regionalna polska żywność oraz wystawa kolekcji roślin. A dla najmłodszych wiele atrakcji w tym wesołe miasteczko.

II Rolno-Przemysłowe Targi „ROLEXPO” to okazja do prezentacji osiągnięć Ziemi Sochaczewskiej, oraz wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów gospodarczych i zagranicznych. Tak jak rok temu tak i w tym roku głównym celem organizacji Targów rolno-przemysłowych w Sochaczewie jest umożliwienie rolnikom zdobycia pełnej i nowoczesnej wiedzy. Impreza po raz kolejny da okazję poznania najnowszego sprzętu, nowych mieszanek pasz i środków ochrony roślin. Tutaj rolnicy dowiedzą się też o tym, jak najlepiej wykorzystywać środki unijne. Specjaliści udzielać będą porad na temat nowoczesnych technologii produkcji, efektywnego stosowania nawozów i oprysków a także jak odpowiednio zarządzać paliwem w gospodarstwie. Dla tych, co planują lub już zaczęli budowę domu także nie zabraknie nowej wiedzy. Wystawcy pokażą i zaprezentują wszystko, co związane z budową oraz wyposażeniem domu lub mieszkania, począwszy od wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, poprzez dobór instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej i wodnej, skończywszy na zakupie roślin do przydomowego ogródka.

Do tego różnorodna regionalna żywność, rękodzieło ludowe … i wiele innych ciekawych atrakcji.

Do zobaczenia w Sochaczewie!