fbpx

Dospel – lider na rynku wentylacji

Dospel przez 34 lata swojego istnienia przeszedł długą drogę. W tym czasie z drobnego producenta wentylatorów przeistoczył się w potentata, lidera na rynku systemów wentylacyjnych. Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce podnoszenia jakości zdobył zaufanie klientów w 42 krajach na czterech kontynentach, słowem: stworzył solidną, rozpoznawalną markę. N

Potwierdzeniem tego jest niedawny udział firmy w największych targach branży wentylacyjnej największego kraju świata. Dospel był jedynym polskim uczestnikiem moskiewskiej wystawy Mir Klimata (Climate World). Na swoim stoisku prezentował system klimatyzacji przemysłowej, który cieszył się dużym zainteresowaniem gości. Mogli oni na własne oczy zobaczyć pracę centrali wentylacyjnej z rekuperacją i samodzielnie nią sterować.

Ważną częścią ekspozycji firmy Dospel były kompleksowe systemy wentylacyjne przeznaczone specjalnie dla domów. Uwagę przyciągały nadzwyczaj eleganckie elementy linii Venucci i Visconti. Jednak targi są tylko znikoma część zagranicznej działalności firmy Dospel. Jej produkty sprzedawane są w 42 krajach świata – na eksport firma przeznacza ponad 60% produkcji. Dzięki temu marka Dospel jest rozpoznawana na czterech kontynentach.
– Najważniejsza jest dla nas satysfakcja użytkownika naszych systemów wentylacyjnych. – mówi Sebastian Myśliwiec, prezes spółki Dospel. – Nieustannie staramy się przewidywać ich potrzeby, stąd rewolucyjne rozwiązania stosowane przez naszych konstruktorów – dodaje.

Ważną cechą, zdecydowanie wyróżniającą systemy wentylacyjne Dospel spośród konkurencji, jest to, iż są to produkty mocno zaawansowane technologicznie. Zastosowano w nich wiele opatentowanych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność połączoną z bardzo dobrymi parametrami pracy.
– Wiem, że certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000, jaki posiada nasza firma, może się niektórym kojarzyć tylko z biurokracją, jednak proszę mi wierzyć, że jego otrzymanie wymaga wprowadzenia w przedsiębiorstwie niezwykle istotnych i daleko idących zmian. Wymogi nakładane przez ISO przekładają się bezpośrednio na komfort oraz czas bezawaryjnego użytkowania produktów firmy Dospel – twierdzi prezes Myśliwiec.

Jeśli to satysfakcja klientów buduje markę, to marka Dospel ma wielu budowniczych. Pracuje na to zadowolenie milionów osób, które na co dzień bezpośrednio spotykają się z systemami wentylacyjnymi Dospel – w domu, w sklepie czy w pracy.

źródło: Ewa Żygadło
E.C.H.O. Communications
wprowadził: MS/Wrp.pl
Informacje o firmie Dospel:

Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych  systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.