Blachodachówki na miarę XXI wieku

W Polsce trwa Program Oczyszczania Kraju z Azbestu. Może nadeszła więc pora na wymianę okrycia dachowego również w Twoim domu? A może po prostu budujesz dom lub zamierzasz wymienić dach? Jeśli tak, Blachotrapez ma dla ciebie propozycję.

Obróbki blacharskie to nieodłączny element każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Z myślą o optymalnej ochronie dachu, firma Blachotrapez poszerzyła właśnie swoją ofertę produktową o „Gąsior blachodachówka PLUS”. Dzięki dużej zakładce, gąsior gwarantuje jeszcze większą szczelność, zabezpieczając dach przed wodą i wiatrem. Nowoczesny i estetyczny wygląd produktu sprawia, że korzystnie wpływa na całokształt wizualny dachu.
Innowacyjny wygląd nowego produktu został osiągnięty dzięki systemowi głębokiego tłoczenia z jednego kawałka blachy, bez żadnych łączeń. Gąsior blachodachówka PLUS idealnie sprawdza się na dachach o małym kącie nachylenia. Dodatkowo, przetłoczenie wzdłużne ułatwia utrzymanie linii prostej kalenicy. Warto tu również zwrócić uwagę na integralność z zakończeniem gąsiora oraz prosty montaż. Produkt dostępny jest we wszystkich kolorach z oferowanej przez Blachotrapez palety oraz we wszystkich lakierowanych powłokach z oferty producenta. Wymiary gasiora to 200 cm długość całkowita  i 190 cm długość efektywna. Ceny wahają się od 54 do 85 zł/m.b.
Renata Struzik za Blachotrapez