Agencja z certyfikatem

Podczas rozpoczętych wczoraj Targów POLAGRA-FOOD Agencja Rynku Rolnego otrzymała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009. Certyfikat wręczył prezesowi ARR, Władysławowi Łukasikowi, w towarzystwie ministra Marka Sawickiego, prezes Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji Wojciech Henrykowski.

Wręczenie Certyfikatu ISO odbyło się podczas uroczystego otwarcia jubileuszowych, 25. Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego POLAGRA-FOOD. Otwierając targi minister Marek Sawicki podkreślił, że znamienne jest to, iż urzędy administracji publicznej wprowadzają systemy zarządzania jakością, które mają zagwarantować urzędowi wiarygodność, a klientowi przyjazną, dobrą obsługę i działanie w sposób przejrzysty oraz bezpieczny. ARR to druga, działająca w obszarze rolnictwa, polska instytucja, która dołącza do grona najlepszych w Europie.

ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie, pomaga on organizacjom w osiąganiu większego zadowolenia klienta i lepszej motywacji pracowników oraz ułatwia ciągłe udoskonalanie mechanizmów działania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności