830 traktorów New Holland

W sprzedaży traktorów rolniczych w kraju niepodzielnie przoduje koncern New Holland, który w pierwszym kwartale 2009 roku wprowadziła do polskich gospodarstw 830 nowych ciągników. Wśród marek zachodnich daje to udział 31,9%, a wśród wszystkich marek ciągników rolniczych sprzedanych na rynku polskim w I kwartale br. daje udział 19,71%. N

Klienci firmy New Holland Agriculture, producenci upraw i inwentarza, dostawcy, właściciele winnic i dzierżawy, poszukują traktorów o najnowszych rozwiązaniach technicznych i wszechstronnych zastosowaniach – w sadownictwie i ogrodnictwie, w hodowli oraz w gospodarstwach specjalistycznych i wielkoobszarowych. Koncern przygotował szeroką ofertę produktów i usług. Od traktorów do kombajnów, poprzez sprzęt do przemieszczania materiałów oraz usługi finansowe we współpracy z CNH Capital. Partner finansowy firmy oferuje też konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i wypożyczania przez klientów nowego a także używanego sprzętu.

Więcej informacji na www.newholland.com.

E.G./WRP
na podst. mat. New Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności