fbpx
Strona głównaFirmy i produkty830 traktorów New Holland

830 traktorów New Holland

W sprzedaży traktorów rolniczych w kraju niepodzielnie przoduje koncern New Holland, który w pierwszym kwartale 2009 roku wprowadziła do polskich gospodarstw 830 nowych ciągników. Wśród marek zachodnich daje to udział 31,9%, a wśród wszystkich marek ciągników rolniczych sprzedanych na rynku polskim w I kwartale br. daje udział 19,71%. N

Klienci firmy New Holland Agriculture, producenci upraw i inwentarza, dostawcy, właściciele winnic i dzierżawy, poszukują traktorów o najnowszych rozwiązaniach technicznych i wszechstronnych zastosowaniach – w sadownictwie i ogrodnictwie, w hodowli oraz w gospodarstwach specjalistycznych i wielkoobszarowych. Koncern przygotował szeroką ofertę produktów i usług. Od traktorów do kombajnów, poprzez sprzęt do przemieszczania materiałów oraz usługi finansowe we współpracy z CNH Capital. Partner finansowy firmy oferuje też konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i wypożyczania przez klientów nowego a także używanego sprzętu.

Więcej informacji na www.newholland.com.

E.G./WRP
na podst. mat. New Holland

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.