Zaproszenie:II Wystawa Maszyn Rolniczych

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z Barzkowic wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego organizuje II Wystawę Maszyn Rolniczych, która odbędzie się w dniach 21-22 maja 2011 r. w Koszalinie.

Wystawa będzie miała na celu przedstawienie dorobku wystawców produkujących i oferujących szeroki asortyment sprzętu rolniczego oraz zaprezentowanie instytucji działających na obszarach wiejskich takich jak Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Zachodniopomorska Izba Rolnicza, Agencja Nieruchomości Rolnych i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Będzie ona skierowana do rolników i mieszkańców regionu zachodniopomorskiego.

W ramach projektu zaprezentowane zostaną osiągnięcia w dziedzinie produkcji przemysłowej i rolniczej z powiatów województwa zachodniopomorskiego. W trakcie wystawy odbędzie się seminarium na temat kolektorów słonecznych w ramach kampanii europejskiej Słoneczne Dni”, której koordynatorem w Polsce jest Instytut Energetyki Odnawialnej. Odbędą się także konkursy pn. “Wiedza o Programie Rozwoju Obszarów wiejskich 2007-2013” oraz “Najatrakcyjniejsze stoisko wystawiennicze”.

Wystawa pozwoli dotrzeć do społeczności lokalnej zainteresowanej rozwojem obszarów wiejskich, a także będzie okazją do spotkań i wymiany doświadczeń wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich województwa.

II Wystawa Maszyn Rolniczych
Termin: 21 maja 2011 r., godz. 10.00 – 18.00
22 Maja 2011 r., godz. 10.00 – 16.00
Miejsce: tereny podożynkowe
Koszalin, ul. Orląt Lwowskich 26

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności