fbpx

Wartość dodana

Zgodnie z harmonogramem, zakończyła I etap oceny formalnej wniosków złożonych w ramach działania Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej” PROW 2007-2013 – pinformowało biuro prasowe ARiMR. N”

Z końcem stycznia 2009 r., zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, zakończony został I etap oceny formalnej wszystkich 818 wniosków złożonych w ramach działania 123 Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej” PROW 2007-2013.

Samasz loteria - baner

Weryfikacja wniosków o przyznanie pomocy w pełnym zakresie mogła się rozpocząć dopiero od dnia 16 października 2008 r., tj. od momentu otrzymania pełnej akredytacji na pełnienie przez ARiMR funkcji płatniczej do obsługi m.in. działania “Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej”. Należy zwrócić uwagę, że podpisanie umowy z wnioskodawcą lub wydanie decyzji wymaga wcześniejszej wieloetapowej oceny. Generalną specyfiką oceny wniosków jest zachowanie zasady “dwóch par oczu”. Oznacza to, że nad danym wnioskiem na każdym etapie pracują dwie osoby. Dodatkowo ocena merytoryczna podzielona jest na trzy etapy: kosztorysową, technologiczną i ekonomiczną.

opr. i foto Wrp.pl

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.