URSUS – finansowanie fabryczne

Na podstawie badań rynku przeprowadzonych latem bieżącego roku przez renomowaną firmę specjalizującą się w monitoringu rynku rolnego, okazało się, że dla ponad 40% rolników zakup nowego ciągnika, popularnie mówiąc, w kredycie jest dużym udogodnieniem. Wychodząc na przeciw tym potrzebom od 1-go grudnia 2010 roku URSUS Sp.z o.o. uruchomił finansowanie fabryczne na swoje ciągniki. Są nim objęte wszystkie produkowane modele.

Jest to pierwszy w Polsce program finansowania fabrycznego na okres do 10 lat. Oferta obejmuje leasing i pożyczkę. Wpłata własna już od 0%. Obowiązuje uproszczona procedura przyznawania pożyczki.
Wstępną decyzję o zdolności kredytowej rolnik otrzyma w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wymaganych dokumentów. Proste formalności bez potrzeby sporządzania biznesplanu.
Finansowanie fabryczne Ursusa nie wymaga poręczycieli ani zastawu na hipotece. Zabezpieczeniem jest tylko kupowany ciągnik.
System spłat jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
Raty mogą być miesięczne, kwartalne, półroczne, uwzględniające sezonowość prowadzonej działalności i balonowe” skorelowanie z dopłatami PROW.
Gwarantowana jest bezpłatna pomoc doradcy instytucji finansowej, obsługującej finansowanie, przy załatwianiu wszelkich formalności.
Finansowanie fabryczne rolnik załatwia u autoryzowanego dealera firmy URSUS, tam też znajdują się wszystkie informacje na temat formalności z tym związanych.
Wpłata własna już od 0%.

Informacje uzupełniające
Firma URSUS istnieje od 1893 roku i jest uznanym producentem ciągników. Do 2006 roku wprowadziła na rynek ponad 1,5 mln traktorów. Posiada sieć dealerską liczącą 46 profesjonalnych punktów handlowych (aktualne adresy znajdują się na stronie internetowej www.ursus.com.pl/dealerzy.php). Obecnie URSUS ma w ofercie ciągniki o mocy 50-160 KM. Wszystkie modele są wyposażone w oryginalne silniki Perkins.

Źródło: URSUS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności