Traktor T6080 usuwa skutki powodzi w powiecie bieruńsko-lędzińskim

Bieruń, miasto na Śląsku, którego naturalnymi granicami są rzeki: Wisła, Gostynka, Przemsza, a przez środek miasta w okolicy starówki płynie Mleczna. Podczas tegorocznej powodzi zalana została część Starego, jak i Nowego Bierunia, ewakuowano ok. 2 tysiące mieszkańców, wiele gospodarstw zostało zalanych

10 czerwca 2010 roku o 11.00 na rzecz pomocy powodzianom z powiatu bieruńsko-leńdzińskiego firma Agros-Wrońscy w Strzelcach Wielkich bezpłatnie przekazała traktor New Holland T6080 oraz przyczepę rolniczą 12 ton.

Traktor doskonale sprawdza się zarówno w warunkach typowych prac rolniczych, jak również podczas prac transportowych na drogach publicznych. Dzięki znamionowej mocy silnika wynoszącej 155 KM traktor bez żadnego problemu radzi sobie z załadowaną 12-tonową przyczepą.

Oficjalne przekazanie maszyn odbyło się w Starostwie Powiatowym w Bieruniu, firmę Agros-Wrońscy reprezentowała Justyna Hołyś. Maszyny wyruszyły na pola i do gospodarstw poszkodowanych rolników i od ponad tygodnia pracują przy usuwaniu skutków powodzi.

Na opinię o firmie New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów do kombajnów, sprzęt do przemieszczania materiałów oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym firmy New Holland jest firma CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i wypożyczania przez klientów nowego. a także używanego sprzętu. Bardzo profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie firmy New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat firmy New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com

Źródło: New Holland