TeeJet podwójnie nagrodzony

Dwa produkty firmy TeeJet zdobyły Złoty Medal na targach POLAGRA PREMIERY 2012: rozpylacz eżektorowy dwustrumieniowy AI3070 oraz monitor wydajności rozpylaczy 750-T.

Rozpylacz eżektorowy dwustrumieniowy AI3070 polecany jest do stosowania w zabiegach fungicydowych na choroby górnych części łanu, w warunkach wietrznych., np. fuzariozy. Opryskiwanie odbywa się dwoma równymi strumieniami odchylonymi od pionu pod kątem 30o do przodu, 70 o do tyłu. Konstrukcja eżektorowa zastosowana w celu ograniczenia znoszenia. Szeroki zakres ciśnienia roboczego od 1.5 – 7 bar. Zwarta budowa to mała podatność na uszkodzenia mechaniczne. Automatyczne ustawianie w korpusie z wykorzystaniem kołpaka z uszczelką: 98579-1-NYR.

Monitor wydajności rozpylaczy 750T wykorzystuje pojedyncze czujniki przepływu do monitoringu przepływu cieczy roboczej w każdym rozpylaczu, na całej szerokości belki. Umieszczony w kabinie wyświetlacz oraz zamontowane na belce diody ostrzegają operatora o jakimkolwiek rozpylaczu, opryskującym w dawce wykraczającej poza normę. System jest zalecany i efektywny do wykrywania niskich oraz wysokich wydatków chwilowych spowodowanych zapchaniem, uszkodzeniem a nawet utratą rozpylacza, co poprawia produktywność i znacząco redukuje niebezpieczeństwo nieprawidłowego lub nieefektywnego zastosowania pestycydu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Firmy w pawilonie 3, stoisko 15.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności