fbpx
Strona głównaPozostałeTajniki dachu spadzistego

Tajniki dachu spadzistego

Wiedza i informacja w dzisiejszych czasach to bardzo drogi i poszukiwany towar. Wychodząc kolejny raz na przeciw potrzebom specjalistów z branży budowlanej, Braas przygotował kolejne wyjątkowe na polskim rynku wydawnictwo. Podręcznik Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas ujrzał już światło dzienne.

Braas, jeden z największych producentów dachówek i akcesoriów dachowych firmuje nowy podręcznik dla architektów, projektantów, inżynierów i studentów specjalistycznych kierunków. Książka jest niezwykle aktualnym źródłem wiedzy nie tylko dla każdego dekarza, ale również inspektorów oraz kierowników budów. Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas to prawie 80-stronicowe wydawnictwo, które można wpiąć do segregatora. Taka forma umożliwia dołączenie najnowszego wydawnictwa do wcześniejszych katalogów i prospektów wydanych dla specjalistów branży budowlanej. W podręczniku kompleksowo omówione zostały między innymi podstawy projektowania dachów, zasady zapewnienia właściwej wentylacji, przykłady obliczeń oraz detale techniczne. Instrukcje zawarte w podręczniku są z jednej strony bardzo dokładne, z drugiej jednak pozwalają architektowi i dekarzowi na elastyczność i uwzględnienie w procesie projektowania i budowy dachów szczególnych regionalnych tradycji czy upodobań klienta. Atutem wydawnictwa jest duża ilość rysunków i schematów dotycząca zagadnień związanych z dachem spadzistym. Firmowany przez markę Braas podręcznik jest wyjątkowym kompendium wiedzy nie tylko ze względu na kompleksowe podejście do tematu projektowania i budowania dachów, ale również ze względu na fakt, że jest to jedyny taki podręcznik na rynku. To jednak nie koniec edukacyjnej misji firmy Monier, właściciela marki Braas – planowane jest wydanie podręcznika uwzględniającego specyfikę projektowania dachów z użyciem materiałów RuppCeramiki.
Podręcznik Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas nie jest dostępny w powszechnej sprzedaży. Jego dystrybucją zajmują się regionalni doradcy Braas. Więcej informacji dotyczących możliwości nabycia tego podręcznika można uzyskać na stronie www.braas.pl w zakładce dla architektów.

Monika Błaszczak
Pegasus Public Relations

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.