Tajniki dachu spadzistego

Wiedza i informacja w dzisiejszych czasach to bardzo drogi i poszukiwany towar. Wychodząc kolejny raz na przeciw potrzebom specjalistów z branży budowlanej, Braas przygotował kolejne wyjątkowe na polskim rynku wydawnictwo. Podręcznik Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas ujrzał już światło dzienne.

Braas, jeden z największych producentów dachówek i akcesoriów dachowych firmuje nowy podręcznik dla architektów, projektantów, inżynierów i studentów specjalistycznych kierunków. Książka jest niezwykle aktualnym źródłem wiedzy nie tylko dla każdego dekarza, ale również inspektorów oraz kierowników budów. Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas to prawie 80-stronicowe wydawnictwo, które można wpiąć do segregatora. Taka forma umożliwia dołączenie najnowszego wydawnictwa do wcześniejszych katalogów i prospektów wydanych dla specjalistów branży budowlanej. W podręczniku kompleksowo omówione zostały między innymi podstawy projektowania dachów, zasady zapewnienia właściwej wentylacji, przykłady obliczeń oraz detale techniczne. Instrukcje zawarte w podręczniku są z jednej strony bardzo dokładne, z drugiej jednak pozwalają architektowi i dekarzowi na elastyczność i uwzględnienie w procesie projektowania i budowy dachów szczególnych regionalnych tradycji czy upodobań klienta. Atutem wydawnictwa jest duża ilość rysunków i schematów dotycząca zagadnień związanych z dachem spadzistym. Firmowany przez markę Braas podręcznik jest wyjątkowym kompendium wiedzy nie tylko ze względu na kompleksowe podejście do tematu projektowania i budowania dachów, ale również ze względu na fakt, że jest to jedyny taki podręcznik na rynku. To jednak nie koniec edukacyjnej misji firmy Monier, właściciela marki Braas – planowane jest wydanie podręcznika uwzględniającego specyfikę projektowania dachów z użyciem materiałów RuppCeramiki.
Podręcznik Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas nie jest dostępny w powszechnej sprzedaży. Jego dystrybucją zajmują się regionalni doradcy Braas. Więcej informacji dotyczących możliwości nabycia tego podręcznika można uzyskać na stronie www.braas.pl w zakładce dla architektów.

Monika Błaszczak
Pegasus Public Relations

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności