fbpx

RuckZuck zaprasza do Gorzowa Wielkopolskiego

RuckZuck, ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi, przygotowuje kolejne otwarcie. Nowa placówka tej sieci powstaje w Gorzowie Wielkopolskim i już pod koniec września zaprosi pierwszych klientów.

Salon RuckZuck w Gorzowie Wielkopolskim będzie drugim punktem handlowym sieci w województwie lubuskim. Do tej pory z szerokiego asortymentu podłóg i drzwi, stale wzbogacanego o nowe wzory i modele, mogli korzystać mieszkańcy Szprotawy. Dzięki kolejnej placówce pod szyldem RuckZuck, dostęp do bogatej oferty paneli i skrzydeł drzwiowych marki Classen będzie jeszcze łatwiejszy.

Samasz loteria - baner

Nowy salon powstaje na wydzielonej powierzchni, w pawilonie hurtowni PPH Timbex, oferującej szeroki asortyment produktów drewnianych i drewnopochodnych. Firma działa na rynku już od kilkunastu lat, oferując klientom m.in. podłogi, skrzydła drzwiowe, parapety, okucia meblowe i boazerie. Od momentu włączenia punktu pod szyld sieci RuckZuck oferta PPH Timbex zostanie zdecydowanie poszerzona, a klienci będą mogli wybierać spośród pełnej gamy podłóg i drzwi firmy Classen.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z RuckZuck, ponieważ sieć oferuje bardzo czytelny i korzystny System Partnerski. Nie bez znaczenia był także fakt, że zajmuje ona pozycję lidera w sprzedaży podłóg i drzwi – mówi Marek Dobrowolski, kierownik ds. marketingu w firmie PPH Timbex.
Bogata oferta i fachowe doradztwo
Salon RuckZuck w Gorzowie Wielkopolskim będzie dysponował pomieszczeniem o powierzchni handlowej ok. 400m2. Pozwoli to dobrze wyeksponować zarówno wzory paneli laminowanych poszczególnych kolekcji, jak i modele skrzydeł drzwiowych. Dzięki temu rozmieszczenie produktów będzie przejrzyste, a klienci bez problemu odnajdą interesujące ich rozwiązania aranżacyjne, a także zawsze aktualne propozycje marki Classen. Wśród nowości będzie można wybierać spośród wielu atrakcyjnych wzorów paneli z dostępnej od niedawna na rynku kolekcji City. W kategorii stolarki drzwiowej uwagę przyciągają najnowsze modele skrzydeł: Alkmena HR, Ariadna HR, Latona HR oraz Malaga HR, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Klienci dyskontu RuckZuck będą mogli liczyć także na fachową obsługę personelu sklepu, który odpowie na wszystkie pytania. Nie zostaniemy pozostawieni sami sobie, jak to często bywa w sklepach wielkopowierzchniowych. Ponadto RuckZuck zapewnia transport zakupionych produktów we wskazane miejsce, a na nasze życzenie doświadczona ekipa remontowa ułoży panele i zamontuje drzwi.

Więcej szczegółów i dane o firmie na stronie www.rockzuck.pl

źródło: RockZuck

Informacje o firmie:
RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.