Przyczepa TechLander

Wytrzymała stalowa przyczepa TechLander to doskonałe rozszerzenie możliwości transportowych mikrociągników Yamaha.

Wytrzymała stalowa przyczepa TechLander o wymiarach 150 x 110 m zwiększa możliwości transportowe pojazdów ATV. Łączona z pojazdem za pomocą haka, służy do transportu ładunków ważących nawet 450 kg. Dzięki zastosowaniu wyjmowanej przedniej i tylnej burty umożliwia także przewóz długich elementów. Zastosowano tu korbowy mechanizm wysypu, który nie tylko znacznie usprawnia pracę, ale również eliminuje ryzyko przypadkowego przechylenia skrzyni ładunkowej (w tym szczególnie niekontrolowanego opróżnienia jej zwartości). Przyczepę wyposażono także w niskociśnieniowe opony, przy czym można ją wyposażyć w ogumienie różnej szerokości.

Przyczepa Techlander – specyfikacja techniczna
Długość skrzyni:1500 mm
Długość z dyszlem: 2800 mm
Szerokość:1100 mm
Wysokość całkowita:800 mm
Wysokość skrzyni:520 mm
Ładowność:450 kg
Udźwig:380 kg
Wysyp:ręczny (mechanizm korbowy)
Wysuwana przednia i tylna burta

Informacje uzupełniające
Yamaha Motor jest reprezentowana w kraju przez Yamaha Motor Middle Europe – Oddział w Polsce. Oddział oferuje na polskim rynku motocykle, skutery, pojazdy ATV, skutery śnieżne, wózki golfowe, generatory oraz sprzęt marine marki Yamaha.
Oddział w Polsce wprowadził również do sprzedaży własną markę profesjonalnego osprzętu rolniczego do pojazdów ATV – TechLander. Liczne urządzenia dodatkowe TechLander, zaprojektowane specjalnie do mikrociągników Yamaha, umożliwiają wykorzystanie ich w dziesiątkach różnych prac. Pojazdy ATV wyposażone w osprzęt TechLander stanowią pomoc w gospodarstwach rolnych, leśnych, sadach i pracach służb komunalnych.
Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronach: www.yamaha-motor.pl oraz www.techlander.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności