Polski akcent na EIMA 2010

Jako jedna z nielicznych polskich firm na targach EIMA 2010 zaprezentowała się Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK. Targi w Bolonii należą do jednych z najważniejszych w branży rolniczej.

W tym roku do grona wystawców dołączył także KRUKOWIAK, który we Włoszech zaprezentował się z ofertą maszyn dla producentów warzyw, w szczególności ziemniaków i cebuli.
Jak mówi Zoubir Senhadri, dyrektor ds. handlu zagranicznego KFMR KRUKOWIAK, targi można ocenić jako bardzo udane. – Zainteresowanie maszynami przerosło nasze oczekiwania, nawiązaliśmy wiele kontaktów nie tylko z rolnikami i handlowcami z Włoch. Naszymi maszynami zainteresowani były liczne firmy handlowe z wielu państw świata, w tym także z tak odległych miejsc jak Ameryka Łacińska, Australia czy Nowa Zelandia. Targi w Bolonii to doskonałe miejsce do zdobywania nowych rynków zbytu.
KRUKOWIAK znany jest przede wszystkim z opryskiwaczy, lecz maszyny do cebuli i ziemniaka stanowią znaczny udział w produkcji firmy, jednak trafiają głównie na eksport. Główni odbiorcy tych maszyn to państwa Europy Wschodniej, ale i na rynkach zachodnich maszyny te znalazły uznanie. W tym roku KRUKOWIAK postawił na promocję w Zachodniej Europie, EIMA to nie pierwsza przygoda firmy z zagranicznymi targami. KRUKOWIAK regularnie prezentuje się w Hanowerze, a na początku 2011 roku zaprezentuje się na targach SIMA we Francji. Ponadto maszyny z Brześcia Kujawskiego zachodnioeuropejscy farmerzy mogą zobaczyć na wielu regionalnych wystawach, gdzie są prezentowane przez tamtejszych dealerów KRUKOWIAKA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności