fbpx

Polska premiera – Husqvarna AutomowerTM

Pod koniec maja firma Husqvarna zaprezentowała automatyczne kosiarki z serii AutomowerTM oraz nowość 2008 na rynkach światowych – AutomowerTM Solar Hybrid. Wyposażona jest ona nie tylko w akumulator, ale także w baterie słoneczne, dzięki czemu zużywa jeszcze mniej energii elektrycznej.

AutomowerTM to pierwsze na świecie kosiarki, które mogą samodzielnie realizować koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód, ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są: ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu oraz lekkie i o niewielkich rozmiarach. Przeznaczone są do pielęgnacji małych (do 500m2) oraz dużych ogrodów (do 3000m2). Są to produkty o estetycznych i nowoczesnych kształtach.

AutomowerTM Solar Hybrid wyposażona jest ona nie tylko w akumulator, ale także w baterie słoneczne, dzięki czemu zużywa jeszcze mniej energii elektrycznej. Korzystanie z dwóch niezależnych źródeł energii spowodowało też zwiększenie wydajności maszyny. Pracuje ona wyjątkowo cicho i dyskretnie.

opr. MS, Wrp.pl
źródło: ComPress Public Relations
Dodatkowe informacje o firmie i jej produktach dostępne są na stronie: www.husqvarna.pl
więcej informacji na temat kosiarek z rodzinyAutomower strona www.automower.pl

Informacje o Husqvarna – producent urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, w połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów.

Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. N

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.