Nowy program ARR: “Owoce w szkole”

W roku szkolnym 2009/10 rusza program Owoce w szkole”. Jego głównym celem jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży, poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie. Agencja Rynku Rolnego zaprasza zainteresowane szkoły i podmioty zajmujące się dostarczaniem owoców i warzyw do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w programie.”

Program Owoce w szkole” jest skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Dziecko w ramach programu będzie otrzymywało jednorazowo porcję, składającą się z wybranego produktu owocowego i warzywnego.

W programie mogą wziąć udział dostawcy lub dystrybutorzy, organizacje działające w imieniu szkół podstawowych lub władz oświatowych oraz inne organy publiczne lub instytucje prywatne odpowiedzialne za zarządzanie dystrybucją świeżych owoców i warzyw – czytamy w warunkach uczestnictwa w programie, który na swojej stronie internetowej zamieściła ARR.

Po spełnieniu wszystkich warunków podmiot, który będzie dostarczał owoce i warzywa w ramach programu, może wystąpić do Agencji z wnioskiem o przyznanie pomocy z tytułu realizacji dostaw.

Więcej informacji o programie “Owoce w szkole” oraz stosowne wnioski, można znaleźć na stronie www.arr.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności