fbpx
Strona głównaPozostałeNowa kampania reklamowa piwa "Tatra"

Nowa kampania reklamowa piwa “Tatra”

Ruszyła nowa kampania reklamowa piwa Tatra”, należącego do Grupy Żywiec – poinformował Sebsatian Tołwiński, rzecznik prasowy Grupy. Swoim zasięgiem obejmie największe ogólnopolskie stacje telewizyjne, ze szczególnym uwzględnieniem kanałów Telewizję Publicznej i Polsatu. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku marki. Jest to pierwsza nowa kampania telewizyjna marki z portfela Grupy Żywiec w 2009 r. Sebastian Tołwiński”

Premierową emisję nowej reklamy telewizyjnej piwa Tatra” można było obejrzeć w piątek wieczorem (13.03). Reklama przedstawia surową i jednocześnie majestatyczną naturę, z którą żyją w harmonii bohaterowie reklamy – góral o nieugiętym charakterze i jego przyjaciel, pies. Film ilustruje ich wzajemne zaufanie, przyjaźń i szacunek, czyli cechy cenione przez smakoszy “Tatry” najbardziej. Kampania piwa “Tatra” potrwa kilka miesięcy.

Opr. MS/Wrp.pl
foto: Grupa Żywiec

Informcje o firmie:
Grupa Żywiec S.A. jest jednym z największych producentów piwa w Polsce oraz częścią Grupy Heineken. Rocznie sprzedajemy pow. 13 mln hl piwa produkowanego w naszych pięciu browarach (w Żywcu, Warce, Elblągu, Leżajsku i Cieszynie). Najważniejsze marki Spółki to Żywiec, Heineken, Warka, Strong i Tatra. Marką flagową Grupy jest Żywiec – pierwsze piwo premium i największe piwo eksportowe Polski, sprzedawane za granicą od stu lat, obecnie w ponad 20 krajach świata. N”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.