fbpx
Strona głównaPozostałeMitex SA Budowlaną Firmą Roku

Mitex SA Budowlaną Firmą Roku

Miesięcznik Builder” przyznał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006 spółce Mitex SA. Za skuteczne zarządzanie firmą Mitex SA został wyróżniony Prezes Zarządu, Krzysztof A. Masojada. N”

Coroczna uroczystość wręczenia wyróżnień BUDOWLANA FIRMA ROKU najlepszym w branży budowlanej odbyła się 18 stycznia 2007 roku o godz. 17.00 w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Firmę Mitex SA nagrodzono w kategorii Generalny Wykonawca”. Wśród laureatów znalazły się również spółki Budimex oraz Mostostal Warszawa. W ramach wyróżnienia BUDOWLANA FIRMA ROKU przyznano także wyróżnienia specjalne za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe, które otrzymał Prezes Zarządu firmy Mitex SA Krzysztof A. Masojada.
BUDOWLANA FIRMA ROKU – jest wyróżnieniem przyznawanym przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika N”Builder” producentom, firmom wykonawczym, generalnym wykonawcom inwestycji oraz organizacjom i stowarzyszeniom budowlanym za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

biuro prasowe
Mitex Sa

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.