Kongres w Olsztynie: Dla hodowców i lekarzy weterynarii

W dniach 24-25 listopada br. w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się II Międzynarodowy Kongres pt. Innowacje/Nowe technologie w hodowli – produkcji oraz profilaktyce chorób bydła mlecznego i mięsnego”. Organizatorem Kongresu jest m.in. Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich – organizator znanych imprez targowych – Ferma Bydła oraz Ferma Świń i Drobiu. N”

Oprócz Stowarzyszenia w organizację Kongresu włączyli się Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych. Po za tym, pomoc w jego organizacji zapewniły Ośrodki Doradztwa Rolniczego z Olsztyna i Szepietowa, ARiMR Białystok oraz Podlaska Izba Rolnicza i Warmińsko – Mazurska Izba Rolnicza.

W dwudniowym seminarium weźmie udział ok. 4 tysięcy hodowców z całej Polski. Zaproszeni zostali również lekarze weterynarii. Przybyli na Kongres goście będą mogli wysłuchać 60 wykładów wprowadzających i promocyjnych, które wygłoszą wybitni pracownicy naukowi oraz specjaliści z uczestniczących firm. W trakcie dwóch dni trwania Kongresu zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą nowości firm z branży prezentowanych na stoiskach. Każda z firm biorących udział w imprezie ma możliwość uzyskania Złotego Medalu Kongresu wraz z dyplomem, w celu promocji wprowadzanych przez siebie nowych rozwiązań.
Kongres poprzedza targi Ferma Bydła, które odbędą się w poznańskiej hali Arena w lutym 2008 roku.

MS, Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności