fbpx
Strona głównaPozostałeKongres w Olsztynie: Dla hodowców i lekarzy weterynarii

Kongres w Olsztynie: Dla hodowców i lekarzy weterynarii

W dniach 24-25 listopada br. w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się II Międzynarodowy Kongres pt. Innowacje/Nowe technologie w hodowli – produkcji oraz profilaktyce chorób bydła mlecznego i mięsnego”. Organizatorem Kongresu jest m.in. Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich – organizator znanych imprez targowych – Ferma Bydła oraz Ferma Świń i Drobiu. N”

Oprócz Stowarzyszenia w organizację Kongresu włączyli się Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych. Po za tym, pomoc w jego organizacji zapewniły Ośrodki Doradztwa Rolniczego z Olsztyna i Szepietowa, ARiMR Białystok oraz Podlaska Izba Rolnicza i Warmińsko – Mazurska Izba Rolnicza.

W dwudniowym seminarium weźmie udział ok. 4 tysięcy hodowców z całej Polski. Zaproszeni zostali również lekarze weterynarii. Przybyli na Kongres goście będą mogli wysłuchać 60 wykładów wprowadzających i promocyjnych, które wygłoszą wybitni pracownicy naukowi oraz specjaliści z uczestniczących firm. W trakcie dwóch dni trwania Kongresu zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą nowości firm z branży prezentowanych na stoiskach. Każda z firm biorących udział w imprezie ma możliwość uzyskania Złotego Medalu Kongresu wraz z dyplomem, w celu promocji wprowadzanych przez siebie nowych rozwiązań.
Kongres poprzedza targi Ferma Bydła, które odbędą się w poznańskiej hali Arena w lutym 2008 roku.

MS, Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.