Integracja Agrocom-CLAAS

Pierwszego dnia wystawy AGRO SHOW o godz. 12 na stoisku CLAAS Polska firma Agrocom Polska, reprezentowana przez Jerzego Koronczoka podpisała umowę kooperacyjną z CLAAS Polska. Ze strony CLAAS Polska podpis złożył Prezes Zarządu – Thomas Schumacher.

Umowa ta jest wyrazem integracji firmy Agrocom Polska w struktury CLAAS Polska, związanej z wcześniejszym przejęciem i przekształceniem firmy Agrocom w Niemczech w spółkę zależną CLAAS Agrosystems.

Na mocy umowy Agrocom Polska będzie wspierać CLAAS Polska i jej partnerów handlowych przy obsłudze i sprzedaży na polskim rynku wszystkich produktów CLAAS Agrosystems.
Jesteśmy przekonani, że współpraca CLAAS Polska z Agrocom Polska zaowocuje pozytywnym rozwojem pozycji CLAAS na rynku rozwiązań informatycznych dla rolnictwa.

Swe kompetencje w dziedzinie rozwiązań informatycznych CLAAS określa mianem EASY (Efficient Agriculture Systems by CLAAS) i dzieli na 4 zakresy:
on board – sterowanie maszyną i optymalizacja wydajności bezpośrednio z kabiny
on field – poprawa produktywności bezpośrednio na polu
on track – kontrola pracy maszyn oraz diagnozowanie usterek na odległość
on farm – rozwiązania w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw rolnych
Więcej informacji o produktach EASY na claas.pl:
http://www.claas.pl/cl-pw/pl/products/easy/easy_startpage/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności