GRENE – nowy sklep w Ełku

Sieć sklepów rolniczo-technicznych GRENE nabiera rozpędu w otwarciach. 16 maja 2012 r.w Ełku otworzył swoje drzwi dla klientów drugi w tym roku sklep w woj. warmińsko-mazurskim. Sklep uruchomiony przez Państwo Izabelę i Karola Pieczyńskich w Ełku jest 91 sklepem GRENE.

Państwo Pieczyńscy są młodzi, ambitni i bardzo zaangażowani w zdobywanie rynku. Sukces sklepu chcą budować nie tylko na entuzjazmie, który mają ale także na doskonałej znajomości potrzeb okolicznego rynku rolniczego. Sklep znajduje się na wlocie do Ełku od strony Augustowa w Galerii przy Suwalskiej”. W najbliższym otoczeniu znajduje wygodny parking, sklep z częściami do samochodów ciężarowych, sklep z art. wyposażenia wnętrz, a także stacja benzynowa.
W sklepie będzie można zaopatrzyć się we wszystko co znajduje się w ofercie sieci GRENE, a przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.

Na rozpoczęcie działania sklepu została przygotowana i rozesłana wśród okolicznych mieszkańców specjalna gazetka produktowa, która uprawnia do skorzystania ze specjalnego rabatu w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!
Trwają intensywne prace nad rozwojem sieci sklepów, a w związku z tym w najbliższych tygodniach będziemy informować o kolejnych otwarciach. W kolejności czekają na otwarcie sklepy m.in. w takich miejscowościach jak Krotoszyn, Kłódka czy Łęczyca. Dział rozwoju sieci GRENE, nieustannie pracuje nad otwieraniem sklepów i pozyskiwaniem nowych kandydatów mając ambicje na otwarcie do końca roku setnego sklepu GRENE.

W imieniu GRENE, Państwa Pieczyńskich i załogi sklepu serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z okolic powiatu ełckiego do odwiedzenia nowego sklepu i zapoznania się z jego ofertą.
Sklep w Ełku będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:00, a w sobotę 8:00 – 14:00
Sklep rolniczo-techniczny GRENE EŁK
ul. Suwalska 93
19-300 Ełk
tel. 87 610 53 33
e-mail:elk@sklepgrene.pl