DRAMIŃSKI ANIMALprofi

Firma DRAMIŃSKI, światowy lider w dziedzinie przenośnej ultrasonografii, wprowadziła na rynek nowy ultrasonograf.

DRAMIŃSKI ANIMALprofi to pierwszy na rynku w pełni przenośny, profesjonalny ultrasonograf, który łączy ze sobą doskonałą jakość obrazu i wytrzymałą konstrukcję. Dlatego też świetnie nadaje się do pracy w ciężkich warunkach terenowych.

Ultrasonograf zasilany jest z zewnętrznych baterii. Z jedną baterią można pracować przez ponad 4 godziny, a jej ładowanie zajmuje jedynie 1godzinę i 45 min. Standardowo do jednego urządzenie dodawane są dwie baterie. Nowy ultrasonograf posiada szereg cech, które ułatwiają pracę i diagnozowanie u wszystkich zwierząt gospodarskich.

Najważniejsze z nich to obrazowanie w dwóch trybach (B oraz B+B), pamięć na 200 obrazów oraz dodatkowa pamięć Cine-loop, (119 klatek), Wyświetlaczmożliwość transmisji zapisanych danych do komputera. Pomocne mogą okazać się także tablice weterynaryjne pomagające określić wiek płodu po na podstawie jego wymiarów, dwukrotny zoom czy wymiarowanie powierzchni skanowanego obiektu. To wszystko zamknięte jest w wytrzymałej, odpornej na wstrząsy aluminiowej obudowie.

Ultrasonografy firmy DRAMIŃSKI znane są na całym świecie. Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów Azji, Ameryki Północnej czy Południowej i oczywiście Europy. Więcej informacji o produktach możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej producenta www.draminski.pl lub dowiedzieć się o nich w trakcie rozmowy telefonicznej +48 089 527 11 30.

Źródło: Firma DRAMIŃSKI Alan