Debiut kompaktowego New Holland TD3.50

New Holland wprowadza na rynek nowy model ciągnika TD3.50 – potwierdzając tym samym renomę, tradycję i powszechnie uznaną pozycję lidera w dziedzinie wielofunkcyjnych ciągników kompaktowych. Ciągnik waży zaledwie 1900 kg, co czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku pól o niewielkiej powierzchni, upraw owoców, oliwek, warzyw czy zastosowań w gospodarstwach szklarniowych.

Model TD3.50, którycharakteryzuje się korzystną relacją wyposażenia do ceny i jest idealnym ciągnikiem dla klientów nie tylko z obszaru śródziemnomorskiego, został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu wymagań niewielkich gospodarstw rolnych, potrzebujących wszechstronnej maszyny oraz wszystkich tych, którzy z rolnictwem mają do czynienia w niepełnym wymiarze czasu bądź hobbystycznie, Dostępny jest wyłącznie w wersji z napędem na 4 koła z ramą bezpieczeństwa, a napędzany 4-cylindrowym silnikiem o pojemności skokowej 2216 cm3, spełniającym wymogi normy Tier 3 i osiągającym moc znamionową 48 KM przy prędkości obrotowej wynoszącej 2800 obrotów na minutę.

Wytrzymała mechaniczna przekładnia napędowa 8×8 połączona jest z opracowaną przez firmę New Holland innowacyjną przekładnią nawrotną Synchro Shuttle, umożliwiającą szybką i płynną zmianę kierunku jazdy przy pełnej mocy. Ciągnik waży zaledwie 1900 kg, co czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku pól o niewielkiej powierzchni, upraw owoców, oliwek, warzyw czy zastosowań w gospodarstwach szklarniowych.

Z uwagi na to, że wysokość ciągnika wraz z wysuniętymi narzędziami nie przekracza 2 metrów, TD3.50 bez problemu dociera nawet do niższych i węższych przestrzeni, do budynków gospodarczych, sadów czy rzędów roślin.

Układ hydrauliczny wyposażony jest w pompę o natężeniu przepływu wynoszącym 40 l/min., oddzielną pompę obsługującą wspomaganie układu kierowniczego o natężeniu przepływu 21 l/min. oraz pomocniczy rozdzielacz hydrauliczny.

Podnośnik tylny osiąga maksymalny udźwig 1430 kg i umożliwia również zastosowanie wielu narzędzi do pracy w polu.

Tylny WOM. obsługuje dwa tryby: 540 obr./min. oraz prędkość obrotową zsynchronizowaną ze skrzynią biegów.

Dzięki ergonomicznemu rozmieszczeniu wszystkich elementów sterowniczych są one łatwo dostępne, co zwiększa komfort pracy operatora i jego wydajność.
Źródło: New Holland Agriculture

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności