fbpx
Strona głównaPozostałeCoroczne spotkanie w Makhteshim - Agan Poland

Coroczne spotkanie w Makhteshim – Agan Poland

W dniu 6 listopada w Warszawie odbyło się spotkanie firmy Makhteshim-Agan Poland z przedstawicielami prasy rolniczej i ogrodniczej. Spotkanie poświęcone było informacji o sytuacji firmy na rynku agrochemicznym po sezonie 2007 oraz planowanej strategii rozwoju w kolejnych latach.

Firma Makhteshim-Agan Poland systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku środków ochrony roślin. Na rynku polskim jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o dynamikę wzrostu. Szereg produktów z palety firmy stało się standardami w ochronie upraw rolniczych, ogrodniczych oraz leśnych. Kierunki rozwoju firmy są wyznaczane przez potrzeby rolnictwa.

Coraz liczniejsza grupa rolników przekonuje się od strony praktycznej do naszych produktów. W czasach silnej konkurencji oraz wzrastających wymagań jakościowych firma inwestuje ogromne środki finansowe w badania nad nowymi molekułami oraz w tzw. obronę posiadanych już substancji aktywnych (Dyrektywa UE 91/414). W ciągu najbliższych sezonów możemy spodziewać się redukcji liczby produktów na rynku agrochemicznym z powodu niespełnienia wymogów będących konsekwencją realizacji wspomnianej Dyrektywy. Firma Makhteshim-Agan jest przygotowana do procesu obrony swoich molekuł a w konsekwencji utrzymania na rynku produktów. Jesteśmy firmą, która skupia się na globalnych rozwiązaniach w rolnictwie i ogrodnictwie. Oznacza to, że proponujemy naszym Klientom rozwiązania całościowe, polegające na kompleksowej ochronie upraw. W dobie wysokiej konkurencyjności na rynku środków ochrony roślin nie wystarczy oferta złożona z pojedynczych środków, rynek oczekuje programów obejmujących ochronę upraw począwszy od zapraw nasiennych po specyficzne fungicydy i regulatory wzrostu. Mamy nadzieję, że wkrótce nasza oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych Klientów. Działaniem, które w dobie wysokiej konkurencyjności rolnicy mogą i powinni podjąć jest ograniczanie kosztów produkcji. Oferując pestycydy wysokiej jakości za racjonalną cenę umożliwiamy im osiągnięcie tego celu. Do dyspozycji rolników mamy swoich przedstawicieli terenowych służących doradztwem i informacją techniczną na temat agrotechniki i ochrony roślin. Firma prowadzi intensywne badania nad wprowadzeniem na rynek nowych, interesujących produktów z grupy herbicydów, fungicydów i insektycydów. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie nasi Klienci będą mogli je sprawdzić na własnych polach stosując je w programach ochrony swoich upraw.

W celu zwiększenia dostępności informacji dotyczących naszej firmy i jej produktów uruchomiliśmy stronę internetową www.makhteshim-agan.pl

źródło: Makhteshim – Agan Poland

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.