URSYNALIA tuż tuż

1 czerwca br. wystartuje największy studencki festiwal w Polsce – Ursynalia 2011. To coroczna impreza studencka, której początki sięgają połowy lat 80. Zawsze w kampusie SGGW oraz zawsze w maju – te dwie cechy stale są przypisane temu wydarzeniu.

Wcześniej, bo 17 maja (wtorek), o godzinie 14.00 w Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 166, w sali konferencyjnej budynku Centrum Wodnego odbędzie się konferencja prasowa Ursynalia 2011 – Warsaw Student Fesitval. Podczas konferencji z udziałem władz SGGW, artystów i organizatorów, studenci zaprezentują główne założenia festiwalu, wykonawcy, informacje o akredytacjach prasowych, możliwości wywiadów z artystami oraz projektach towarzyszących.

Tylko do końca kwietnia trwa proces akredytacyjny poprzez formularz umieszczony na stronie festiwalu – http://ursynalia.pl/media-akredytacje

Udział akredytowanych dziennikarzy w konferencji jest obowiązkowy aby mogli otrzymać akredytację prasowej na festiwal.

Tegoroczne Ursynalia to trzydniowy festiwal muzyczny. Od 1 do 3 czerwca na terenie Kampusu SGGW zagra plejada międzynarodowych gwiazd, m.in.: KORN (USA), Guano Apes (GER), Simple Plan (CAN), Alter Bridge (USA), Turboweekend (DK), Stillwell (USA), Oedipus (USA) i Young Guns (UK). Nie zabraknie także czołówki polskiej sceny muzycznej, gdyż zagrają m.in.: Perfect, Afromental, Jamal, Jelonek, Carrion, Proletaryat, Olaf Deriglasoff i Sen Zu. Podobnie jak w latach poprzednich, nie zabraknie sceny klubowej, a na niej zaprezentują swoje możliwości m.in. Martjin Ten Velden (HOL), Grubson i Mafia Mike, znany z duetu Wet Fingers, który tworzy wraz z Dj Adamusem.

W razie pytań bardzo proszę o kontakt z Łukaszem Nowakowskim, rzecznikiem prasowym Ursynaliów – rzecznik@ursynalia.pl