URSUS: Nowa odsłona strony

Firma Ursus Sp. z o.o. – producent ciągników, uruchomiła nowe strony internetowe: www.ursus.com.pl, na których znaleźć można informacje z bieżącej działalności firmy, dotyczące marki URSUS oraz produkcji traktorów.

Nowe informacje znajdują się w dziale OGŁOSZENIA OGÓLNE, a w najbliższym czasie dodatkowo w dziale WYDARZENIA.

Zakres działalności firmy URSUS sp. z o.o. obejmuje montaż ciągników ciężkich, montaż ciągników postlicencyjnych, produkcję kluczowych części do montażu ciągników i na rynek części zamiennych, produkcję tylnych mostów, skrzyń biegów, pomp hydraulicznych do ciągników postlicencyjnych, produkcję silników wysokoprężnych do ciągników postlicencyjnych, produkcję tylnych mostów do ciągników ciężkich oraz remonty silników i zespołów napędowych.

Firma URSUS sp. z o.o. to nie tylko – zgodnie z maksymą firmy Traktory od 1893 roku”. Spółka prowadzi również działalność badawczo-rozwojową w zakresie: zespołów napędowych, silników, kabin, układów zaczepowych i innych podzespołów ciągnikowych. Dzięki temu, produkowane przez nas ciągniki podlegają ciągłej modernizacji i skutecznie konkurują na rynku. Bogate i unikalne zaplecze techniczne Ursusa pozwala na dokonywanie badań na własne potrzeby oraz świadczenie usług innym instytucjom i producentom.
Spółka Ursus, jako pierwsza spośród polskich producentów motoryzacyjnych podjęła skuteczną ochronę marki, znaku towarowego, oznaczeń katalogowych itp., bezprawnie używanych przez nieuczciwych producentów, importerów i dystrybutorów części zamiennych do ciągników Ursus.