Kärcher Center Kraków już otwarte!

Od kwietnia br. można zapoznać się z ofertą m.in. domowych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher w Kärcher Center Kraków i tu dokonać zakupu! To kolejny z grona 120 Kärcher Center, jakie działają na całym świecie.

W Polsce rozwijana od 1993 sieć sprzedaży urządzeń Kärcher przekroczyła już liczbę 500 punktów handlowych. Ale to 2011 jest datą wejścia Polski do globalnej sieci Kärcher Center. Funkcjonują już sklepy typu Kärcher Center prowadzone przez firmy powiązane z Kärcher Sp. z o. o., tj. Kärcher Center Scarlett w Bielsku-Białej i Kärcher Center Efekt w Białymstoku. Kraków jest jednak pierwszym z polskich miast, gdzie to sama firma Kärcher Sp.z o.o. otwiera sprzedaż detaliczną. W bieżącym oraz następnych latach podobne sklepy Kärcher Sp. z o.o. będzie otwierać także w kolejnych miastach. Najbliższe planowane otwarcia toKärcher Center Wrocław (jeszcze w roku bieżącym), a w kolejnym roku Kärcher Center Trójmiasto.

Kärcher Center Kraków oferuje zarówno urządzenia, wyposażenia, środki czyszczące do zastosowań konsumenckich (domowych), jak iprodukty z pełnej oferty urządzeń profesjonalnych, zapewniając przy tymprofesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich do potrzeb produktów i technologii Kärcher oraz rozpowszechnienie wiedzy nt. szeregu zastosowań produktów znaczonych tą marką. Kärcher Center Kraków, zlokalizowany przy ul. Stawowej 140 w Krakowie funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.