Złota Hala ZET

W dniu 21 stycznia br., podczas tegorocznych Targów Budma w Poznaniu, Złoty Medal MTP zdobyła Hala ZET. To modułowa konstrukcja hali stalowej do samodzielnego montażu, zaprojektowana i opatentowana przez firmę Balex Metal Sp. z o.o. Hale ZET znajdują zastosowanie w budownictwie dla biznesu i rolnictwa.

Projekt powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, dla których prowadzenie skomplikowanych inwestycji budowlanych opartych o dedykowane projekty stanowi duże obciążenie finansowe i organizacyjne. Hala ZET to rozwiązanie modułowe, ale stwarzające możliwość indywidualnego dopasowania pod względem wielkości oraz aranżacji wnętrza i wykończenia elewacji.

Najważniejszą cechą wyróżniającą ten produkt jest możliwość samodzielnego montażu i demontażu dzięki wyjątkowo prostej i lekkiej konstrukcji nie wymagającej użycia specjalistycznego lub ciężkiego sprzętu – najcięższy element waży tylko 115 kg. Sprawia to, że budowa przebiega szybko i można ją przeprowadzić przy niewielkich nakładach finansowych. Konstrukcja hali stanowią rygle i słupy wykonanych z zimnogiętych profili zetowych połączonych ze sobą stalowymi łącznikami (stopa, łącznik okapu, łącznik kalenicowy) za pomocą śrub. Wysoką trwałość zapewnia zabezpieczenie wszystkich elementów antykorozyjną warstwą cynku.

Balex Metal dostarcza swoim Klientom gotowy projekt konstrukcji, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dotyczących usytuowania bram, drzwi, okien i doświetli dachowych. Na ściany i dach Hal ZET można używać materiałów o dowolnej grubości, współczynniku izolacji termicznej, takie jak płyty warstwowe BALEXTHERM, PWS i PWD oraz blachy trapezowe.

W ofercie Balex Metal znajdują się Hale ZET o szerokościach 6, 8, 10, 12, 15 i 18 m, wysokości ściany bocznej od 3,00 do 4,50 m oraz długości będącej wielokrotnością wartości 4,50 m. Atutem konstrukcji jest możliwość jej późniejszego rozbudowywania o kolejne przęsła.

Hale ZET znajdują zastosowanie w budownictwie dla biznesu i rolnictwa. Produkt w ciągu zaledwie kilku lat, zdobył zaufanie kilkuset klientów, którzy wykorzystali go do budowy obiektów przemysłowych, usługowych, gospodarskich i inwentarskich.

na podstawie materiałów od Balex Metal opr. Wrp.pl
Więcej o produkcie kliknij: www.balex.com.pl/index.php/hala_modulowa_zet

Informacje o firmie:
Balex Metal sp. z o.o. jest wiodącym producentem materiałów budowlanych ze stali w Polsce. W ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania i stalowe systemy dachowe oraz elewacyjne dla budownictwa mieszkaniowego, budownictwa dla firmi budownictwa rolniczego. Asortyment cieszy się uznaniem klientów w Polsce, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Szwecji i Norwegii. Doradztwo i sprzedaż odbywa się poprzez własną sieć oddziałów regionalnych, współpracujących dystrybutorów oraz zespół profesjonalnych doradców.