fbpx
Strona głównaSensacjeZwierzęta zdążyli wyprowadzić, traktor spłonął. Noworoczny pożar pod Włodową

Zwierzęta zdążyli wyprowadzić, traktor spłonął. Noworoczny pożar pod Włodową

Do pożaru budynku inwentarskiego doszło 1 stycznia w miejsowości Babsk w województwie lubelskim.

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów stwierdzono, że pożarem objęta jest połączona z budynkiem mieszkalnym stodoła. Część zwierząt została wyprowadzona ze strefy objętej pożarem przez właścicieli, a akcja gaśnicza polegała na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuowaniu pozostałych zwierząt, podaniu prądów wody na pożar oraz zapobiegnięciu przedostania się ognia na część mieszkalną budynku. Niestety nie udało się uratować ciągnika, który stał przy obiekcie.

W działaniach brały zastępy z OSP Urszulin, OSP Stary Brus, OSP Wereszczyn oraz zastęp z JRG Włodawa – łącznie 19 ratowników. Działania trwały ponad dwie godziny. Przyczyna pożaru nie została wyjaśniona.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.