Zupełnie nowy, 95-konny Belarus 923.7 z normą Stage V na Agro Show. Ile kosztuje? [video]

Belarus 923.7, fot. mw

Podczas tegorocznej wystawy Agro Show firma MTZ Belarus Traktor zaprezentowała zupełnie nowy model ciągnika o mocy 95 koni mechanicznych. O ciągniku rozmawialiśmy z Karolem Żukowskim, dyrektorem ds. logistyki i sprzedaży w MTZ Belarus Traktor.

Nowy ciągnik białoruskiego producenta wyposażono w czterocylindrowy silnik Caterpillar C3.6 o pojemności 3,6 l i mocy 95 KM. Ciągnik osiąga maksymalny moment obrotowy na poziomie 410 Nm przy 2200 obr./min.

Za przeniesienie napędu na koła odpowiada rewersowana, mechaniczna przekładnia własnej produkcji z reduktorem oferująca 14 przełożeń do przodu i 12 do tyłu. Ciągnik może poruszać się z maksymalną prędkością 35,2 km/h.

Zobacz także: Kirowiec K-742, czyli 420 koni mechanicznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Ile kosztuje?

Trzypunktowy układ zawieszenia sterowany jest elektrohydraulicznie (EHR) i opferuje maksymalny udźwig na poziomie 4,2 t.

Już w standardzie ciągnik wyposażono m.in. w klimatyzację.

3 KOMENTARZE

  1. Dobrze że ciągniki MTZ spełniają normy w Polsce nadal ten ciągnik będzie się sprzedawał będzie miał rzeszę odbiorców.

    • No nie wiem czy to dobry kierunek rozwoju. Te ciągniki prawdopodobnie nie będą się sprzedawać. Cena będzie podejrzewam zbliżona do farmtracka a skrzynię ma gorszą, hydraulikę również. Hamulce pewno też bez zmian, czyli spowalniają nie hamują. A najlepsze co było w tym ciągniku czyli silnik został wymieniony na Caterpillara z normą emisji co podniesie znacznie cenę. Dla miłośników Belarusów zostanie niedługo jedynie import własny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności