fbpx

Żniwa tuż tuż, a przyczepy Kobzarenki dostępne i wciąż w atrakcyjnych cenach. Ile kosztują? (video)

Kobzarenko to dobrze znana w Polsce firma, a jej sztandarowym produktem są różnej wielkości przyczepy przeładunkowe i właśnie jedną z nich, PBN-30, widzieliśmy na tegorocznej Opolagrze.
Coraz częściej wóz przeładunkowy okazuje się niezbędnym narzędziem w gospodarstwach rolnych. W takich wozach od lat specjalizuje się Kobzarenko, który w swoim portfolio posiada takie przyczepy niemal dla każdego rodzaju gospodarstw, bo ich pojemności wynoszą od 9 do 50 metrów sześciennych.

Na tegorocznej wystawie Opolagra mogliśmy zobaczyć dwie z przyczep Kobzarenki: wyładowczą PBN-30 i przyczepę ze ścianą przesuwną typu Atlant. Ta druga może mieć w zależności od pojemności (22 do 46 metrów sześciennych) dwie lub trzy osie oraz zawieszenie resorowe lub hydrauliczne. Parametry te dobiera się do wymagań własnego gospodarstwa, co podkreśla Waldemar Kondracki z firmy Rakun – oficjalny dystrybutor maszyn Kobzarenko w Polsce.

Samasz loteria - baner

Także w związku z tym ceny poszczególnych modeli mogą się znacznie różnić i wpływ na nie ma sporo czynników oraz dobór wyposażenia. Przyczepa załadowcza Kobzarenko PBN-30, jaką można zobaczyć w naszej relacji, posiada plandekę i hydrauliczną regulację kąta pochylenia rury rozładowczej i szczytu ślimaka. Cena tej sztuki to 33 000 euro netto.

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.