reklama
Baner lexis
reklama
Baner Yara

reklama
Baner Massey
reklama
Baner BASF Revy

Znamy datę rozpoczęcia wypłat zaliczek na poczet płatności bezpośrednich

Do konsultacji społecznych zostały skierowane projekty rozporządzeń ministra rolnictwa i rozwoju wsi w sprawie zaliczek na poczet płatności bezpośrednich za 2020 rok, zaliczek na poczet pomocy finansowej w ramach niektórych działań i poddziałań objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za 2020 rok.

reklama
Baner BASF Revy
reklama
Baner Amazone

Sprawa dotyczy też zaliczek na poczet wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolne” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za 2020 r.

Jak się dowiedzieliśmy, nowe przepisy  pozytywnie zostały zaopiniowane przez izby rolnicze. Zdaniem samorządu rolniczego rozporządzenia umożliwią wypłatę zaliczkowych płatności za 2020 r. w wysokości 70% od 16 października br., co pomoże rolnikom znajdującym się w trudnej sytuacji ekonomicznej w związku z Covid-19 oraz złymi warunkami pogodowymi.

reklama
Baner evritell
reklama
Baner KIOTI
reklama
Baner SDF
reklama
Baner BAYER

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przeczytaj także

None found

Najpopularniejsze artykuły

None found

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)
INNE ARTYKUŁY AUTORA




NAJNOWSZE WIADOMOŚCI