Zmiany w Zarządzie CNH Polska

Dnia 23 października 2009 roku Zgromadzenie Wspólników podjęło decyzję o rozszerzeniu Zarządu CNH Polska Sp. z o.o. powołując do jego składu Panów, Tadeusza Świerczka, obecnego Dyrektora Zakładu w Płocku i Adama Sulaka, Dyrektora Handlowego New Holland.

Adam Sulak, jest dziś osobą doskonale znaną w branży rolniczej, tym bardziej, że marka New Holland, dla której od początku pracuje Pan Sulak, jest obecnie niezaprzeczalnym liderem na rynku polskim. O tak wysokiej pozycji marki New Holland świadczą dane z rejestracji potwierdzające, iż najczęściej kupowanymi traktorami i kombajnami w Polsce są właśnie maszyny w barwach żółtych i niebieskich. Adam Sulak od ponad 16 lat jest związany z branżą rolniczą. W tym czasie pełnił między innymi funkcję Dyrektora Handlowego w URSUS-ie, a także Dyrektora Marketingu u innego producenta maszyn rolniczych, w firmie Same Deutz-Fahr. Ponad dziesięć lat temu tj. 1 czerwca 1999 r. rozpoczął pracę w CNH Polska w Płocku podejmując nowe wyzwanie, zbudowania prestiżu i pozycji nr 1 dla marki New Holland na rynku polskim.


Informacje dodatkowe:
Na opinię o firmie New Holland Agriculture składa się powodzenie klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Oferta nowoczesnych produktów i usług firmy to: pełna linia sprzętu od traktorów do kombajnów, sprzęt do przemieszczania materiałów oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym firmy New Holland jest firma CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i wypożyczania przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Więcej informacji na temat firmy New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com.