Zmiany w Syngencie

Już wkrótce Syngentę czekają zmiany na „wyższym szczeblu” – dotychczasowego prezesa firmy, Michała Ciszaka zastąpi Marek Łuczak, obecnie dyrektor sprzedaży na Polskę Wschodnią. Skonsolidowane stanowisko dyrektora sprzedaży obejmie Adam Ciaś, obecnie dyrektor sprzedaży na Polskę Zachodnią.

Już na początku marca 2015 roku, na kierowniczych stanowiskach firmy Syngenta nastąpi zmiana – pojawi się nowy prezes i nowe skonsolidowane stanowisko dyrektora sprzedaży. Marek Łuczak, od 2010 roku dyrektor sprzedaży na Polskę Wschodnią, a nowy prezes firmy, związany jest z firmą Syngenta od 27 lat. Ma wieloletnie doświadczenie kierownicze, które zdobywał, pracując m.in. jako szef oddziału firmy Syngenta w Szwajcarii, globalny menedżer herbicydów oraz dyrektor generalny na Ukrainie.

Wraz z odejściem Marka Łuczaka z dotychczasowej funkcji, Syngenta utworzy skonsolidowane stanowisko dyrektora sprzedaży na całą Polskę. 1 lutego obejmie je Adam Ciaś, który przez 20 lat pracy w Syngenta sprawował wiele kierowniczych funkcji w obszarze sprzedaży i marketingu. Obecne stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę Zachodnią Adam Ciaś zajmuje od 2009 roku.

Michał Ciszak, dotychczasowy prezes zarządu Syngenta Polska, rozstaje się ze spółką z końcem lutego 2015 roku.

Renata Struzik, za: Syngenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności