Zmiany w Lemken Polska

Po kilku latach pracy w firmie Lemken Polska w dniu 31.01.2010 r., ze swego stanowiska odchodzi obecny prokurent Adam Kłoda. Swą działalnością przyczynił się do znacznej rozbudowy sieci dealerskiej Lemken na terenie Polski. Stymulując działalność zespołu, spopularyzował markę, przyczyniając się do znacznego wzrostu sprzedaży i obrotów Lemken Polska.

– Decyzja o zakończeniu pracy w firmie LEMKEN nie była łatwa do podjęcia. Był to dla mnie szczególnie owocny czas, gdyż ugruntowałem doświadczenie zawodowe, poznałem wiele osób z branży maszyn rolniczych oraz instytucji obsługujących rolnictwo – przyznaje Adam Kłoda. – Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, z którymi się kontaktowałem, za współpracę i wzajemne zrozumienie. Szczególne podziękowania dla kolegów z zespołu Lemken Polska, mam nadzieję, że będziecie ciepło mnie wspominać.

Zmiany są nieodłącznym atrybutem rozwoju, również w życiu zawodowym. Szerokie doświadczenie, cenne relacje i kontakty zawsze są solidną bazą w realizacji nowych projektów. Życzymy sukcesów!
Redakcja WRP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności