fbpx

Zimowiska z ZZ CNMR

Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników podobnie jak w latach minionych również w tym roku  organizuje wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzież, których przynajmniej jedno z rodziców podlega ubezpieczeniu społecznemu KRUS, dlatego też nasi podopieczni pochodzą głównie z rodzin zamieszkujących tereny wiejskie.

– Wypoczynek zimowy w formie ferii zorganizowany został w miejscach, które podczas zimy cieszą się największym zainteresowaniem, czyli w polskich górach. W tym roku zorganizowane przez Związek turnusy odbędą się na Podhalu – w Zakopanem, Białym Dunajcu oraz Poroninie. To tam, w odpowiednio przygotowanych na przyjęcie dzieci ośrodkach wypoczynkowych będą przebywać i korzystać z ferii nasi podopieczni – informuje ZZ CNMR.

Samasz loteria - baner

Jak zaznaczają organizatorzy poza atrakcjami znajdującymi się na terenach ośrodków, uczestnicy zimowisk biorą udział w licznych wycieczkach krajoznawczych i poznają specyfikę oraz historię najbliższej okolicy i jej mieszkańców. Głównym zadaniem wypoczynku są zajęcia w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Wypoczynek zimowy  2018 r. w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

Źródło: ZZCNMR

 

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.