Ziemovit już na www

Ziemovit – nowa linia produktowa CIECH Sarzyna – ma już swoją stronę internetową, na której znajdziemy nie tylko nowe produkty, ale też porady, jak najepiej pielęgnować swój ogród lub działkę. Równolegle wystartował też fanpage marki na Facebook’u „Niech Żyje Ogród”.

O nowych produktach CIECH Sarzyna informowaliśmy już ponad miesiąc temu. Tymczasem wystartowała już strona internetowa im poświęcona – www.ziemovit.pl. Użytkownicy portalu znajdą na niej wiele praktycznych porad, jak dbać o swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie oraz szczegółowy opis wszystkich produktów marki Ziemovit. Na portalu jest również dostępny kalendarz ogrodnika, w którym znajdziemy podpowiedzi na temat prac, które należy wykonywać w poszczególnych miesiącach roku. W tym samym czasie powstał również fanpage marki na Facebook’u „Niech Żyje Ogród”.

Już od maja na stronie Ziemovit będzie dostępna również aplikacja „Wirtualny ogród”, dzięki której będzie można zaprojektować swój ogród, dobrać odpowiednie rośliny do jego zagospodarowania oraz preparaty je wspomagające.

ZIEMOVIT to marka stworzona z miłości do natury. Chcemy by oferowała swoim użytkownikom coś więcej niż tylko najlepszej jakości produkty. Dlatego zadbaliśmy, by stała się prawdziwym opiekunem roślin. Zaufanym doradcą, który dzięki innowacyjnym aplikacjom mobilnym, poradom na stronie www czy cyklicznemu newsletterowi skutecznie podpowie użytkownikom, jak i czym najlepiej pielęgnować swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie, tak by stworzyć wyjątkowe i przyjazne miejsce do spędzania wolnego czasu – powiedział Mariusz Grelewicz, prezes zarządu CIECH Sarzyna.

CIECH Sarzyna zapowiada, że już wkrótce zostanie uruchomiony też specjalny kanał na YouTube, gdzie będą dostępne wideo-porady, m.in. na temat odpowiedniego sadzenia, nawożenia czy ochrony roślin przed szkodnikami i chwastami.

Źródło: CIECH Sarzyna