fbpx
Strona głównaPolecamyZiemniaki wysypane pod biurem posła. Protesty rolników w Chojnicach

Ziemniaki wysypane pod biurem posła. Protesty rolników w Chojnicach

Dziś (13.10.2020) w Warszawie rolnicy kolejny raz protestowali przeciwko przyjęciu tzw. piątki dla zwierząt Kaczyńskiego. Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej aury, udział wzięło według szacunków policji od 50 do 70 tys. osób

Jak informuje radio Weekend FM, do protestu przyłączyli się również producenci ziemniaków, którzy wysypali ziemniaki przed biurem poselskim Aleksandra Mrówczyńskiego w Chojnicach.

Polskie rolnictwo już całkiem padło przez jedną głupią ustawę. Cała Polska dziś protestuje. Nie robimy tego dla rolników, lecz dla wszystkich ludzi – mieszkańców miast, wsi, dla policjantów, pielęgniarek, strażaków, rolników. Ta ustawa zepsuje wszystkim– jak mówił jeden z protestujących rolników w materiale radia Weekend FM.

Źródło: weekendfm.pl/

Warto obejrzeć: Wideorelację z protestu rolników przeciwko “piątce Kaczyńskiego”; 13.10.2020

Protest rolników - Warszawa 13.10.2020

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.