fbpx

Zielone Agro Show tym razem na Mazowszu

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz VII organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą ZIELONE AGRO SHOW. Odbędzie się ona w dniach 17 i 18 maja 2008 r. na terenie lotniska w Sierakowie – powiat przasnyski, woj. mazowieckie.

Dla zwiedzających wystawa otwarta będzie w godzinach od 9:00 do 17:00. Wstęp oraz miejsca parkingowe, jak co roku będą bezpłatne.
Jak zawsze nie zabraknie dynamicznych pokazów pracy maszyn, które są stałym elementem wystaw ZIELONE AGRO SHOW. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną maszyny do zbioru zielonek niskich na zakiszanie, takie jak kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasy i przyczepy zbierające. Dla każdej firmy (lub linii technologicznej) wydzielony jest oddzielny pas pokazowy. Uzupełnieniem Wystawy będą seminaria tematyczne przeprowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny rolnictwa.

Samasz loteria - baner

W ubiegłorocznej edycji Wystawy wzięło udział 152 wystawców, a w pokazach łącznie zostały zaprezentowane 82 maszyny. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła blisko 15.000 m2. Wystawę odwiedziło ok. 20. 000 zwiedzających.
Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zachęca do organizowania przez ODR-y, Izby Rolnicze, Urzędy Gmin, szkoły rolnicze i mleczarnie wyjazdów grupowych, na które istnieje możliwość uzyskania od Organizatora dofinansowania (więcej informacji na stronie www.agroshow.eu).
Honorowy patronat nad wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, natomiast patronat medialny sprawuje I Program Telewizji Polskiej S.A.

opr. MS, Wrp.pl

Wiadomości Rolnicze Polska zapraszają na swoje stoisko nr 109!!!

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.