Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża 2015

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja wystawy Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża, będąca jedyną w swoim rodzaju plenerową ekspozycją poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 30 do 31 maja 2015 roku w Sielinku, w gminie Opalenica. Gospodarzami wydarzenia niezmiennie są: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Honorowy patronat nad tegoroczną wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tak jak miało to miejsce w minionym roku – impreza zostanie przeprowadzona w tym samym czasie co Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, których organizatorem jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża to prawdziwe święto branży rolniczej! Na przestrzeni lat wydarzenie wyrobiło sobie dobrą markę wśród wystaw o tematyce związanej z rolnictwem. Jest to profesjonalnie zorganizowana, jedna z najbardziej kompleksowych ekspozycji w kraju, pełna nowości rynkowych i spektakularnych pokazów.
 
Można powiedzieć, że Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża to w skrócie:
– prezentacja szerokiej oferty maszyn zielonkowych
– każdego roku blisko 150 wystawców
– 15 tys. m2 ekspozycji
– blisko 50 ha całkowitej powierzchni wystawy
– poletka pokazowe
– pokazy maszyn zielonkowych podczas pracy
– kilka tysięcy rolników obserwujących pokazy
– punkty doradcze i agendy rządowe związane w rolnictwem
– media branżowe
– bogaty program pokazów zwierząt hodowlanych
 
Podczas wystawy Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża zostaną zaprezentowane nowości rynkowe i propozycje produktowe czołowych marek z branży maszyn zielonkowych. Swoje oferty przedstawią również firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, elementy wyposażenia budynków inwentarskich, folie rolnicze oraz wiele innych. Impreza będzie doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń pomiędzy końcowym klientem a producentami, sprzedawcami czy hodowcami. Atrakcyjność i rozmach wydarzenia stwarzają niepowtarzalne możliwości nawiązania kontaktów handlowych i podjęcia owocnej współpracy.
 
Na wystawie Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża rolnicy będą mogli w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Ponadto korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy będzie miał możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do Sielinka! W dniach 30 i 31 maja ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00. Organizator tradycyjnie zapewnia bezpłatny wstęp, parking oraz katalog wystawy. Natomiast grupy zorganizowane (przez mleczarnie, ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, izby rolnicze czy szkoły), jak co roku mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę ze strony Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronach:
www.agroshow.pl
www.polskiezboza.pl
www.wodr.poznan.pl
 
Wydarzenie: ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2015
Termin: 30-31 maja 2015 roku (wystawa będzie czynna w godz. 9:00-17:00)
Miejsce: Sielinko, gmina Opalenica
Organizator: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, Międzynarodowe Targi Poznańskie, WODR
Patronat: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi