ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2015 w połączeniu z Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych

Już w dniach 30-31 maja w Sielinku (gm. Opalenica) można będzie odwiedzić dwie ekspozycje: ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA – impreza organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych i Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych, której organizatorem jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Zielone Agro Show – Polskie Zboża, to wydarzenie niezmiernie interaktywne, rzetelnie przygotowane, stwarzające doskonałe możliwości spotkania, wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, sprzedawcami, hodowcami, firmami nasiennymi, nawozowymi i chemicznymi a końcowym klientem.

Atrakcyjność i rozmach wystawy stwarza niepowtarzalne możliwości nawiązania kontaktów handlowych i podjęcia nowej, owocnej współpracy.
 

Dla rolników jest to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć bogatą ofertę maszyn zielonkowych, profesjonalnie przygotowane poletka pokazowe, na których zastosowano różne odmiany zbóż i sposoby pielęgnacji oraz zapoznać się z aktualną ofertą hodowców. Nie zabraknie również pokazów maszyn służących do zbioru zielonki w pracy. W tym celu przygotowano specjalne pole, na którym swoją ofertę zaprezentują wszyscy czołowi producenci kosiarek, pras, owijarek, sieczkarni i przyczep zbierających. Program imprezy uzupełniony będzie seminariami, których tematy z pewnością zainteresują hodowców bydła i producentów mleka.

Organizatorzy zapewniają wolny wstęp i miejsca parkingowe, jak również każdy zwiedzający otrzyma katalog, w którym znajdzie wiele przydatnych informacji dotyczących wystawy.
 
Serdecznie zapraszamy wraz z organizatorami do odwiedzenia Międzynarodowej Wystawy Rolniczej ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2015.