ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2013 – coraz bliżej

Już niewiele ponad miesiąc zostało do kolejnej Wystawy Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża 2013. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.wystawy.agroshow.eu. Na stronach wciąż można znaleźć i ściągnąć formularze zgłoszeniowe. Zachęcamy do uczestnictwa w Wystawie.

Kampania reklamowa Wystawy ZIELONE AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2013

Ruszyła kampania reklamowa promująca Wystawę Zielone AGRO SHOW – Polskie Zboża 2013. Trzonem kampanii jest reklama w regionalnych oddziałach TVP. Reklamy będą emitowane w radio, oraz w 11 tytułach prasy lokalnej, a także w wydawnictwach ODR. Ponadto, bezpośrednio do rolników zostaną rozesłane imienne zaproszenia na wystawę, a do sołtysów informacje o możliwości dotacji wyjazdów grupowych oraz plakaty, które wieszane będą na tablicach informacyjnych sołectw. Za pośrednictwem mleczarń zostaną rozdane zaproszenia rolnikom-producentom mleka.

Konkursy

Trwa pierwsza edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. Konkurs kierowany jest do młodzieży szkół rolniczych, która pragnie rozwijać swoje zainteresowania w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych, podnosić poziom wiedzy i umiejętności dotyczącej techniki rolniczej, i w przyszłości zostać mechanikiem maszyn rolniczych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia 2013 roku. Szczegóły na www.mmnm.agroshow.pl.

Trwają także konkursy Serwis na Medal i Mechanik na Medal. Zakłady serwisowe oraz mechaników zatrudnionych w serwisach zachęcamy do wzięcia udziału. Szczegóły nt. konkursów na www.pigmiur.pl, www.mechaniknamedal.agroshow.pl

Źródło: PIGMiUR