Zielone Agro Show 2017 – wideorelacja

Wystawa Zielone Agro Show 2017 już za nami. Była to już 15. edycja tej imprezy. Jak co roku, tak i teraz, w miniony weekend 27-28 maja przyciągnęła ona rolników uprawiających rośliny zielonkowe, hodowców bydła i producentów mleka na teren Moto Parku w Ułężu (powiat: Ryki, województwo lubelskie). Zapraszamy na wideorelację!

Podczas tegorocznej edycji, na ponad 15 000 m² powierzchni ekspozycyjnej swoją ofertę zaprezentowało 150 firm – wśród nich krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy nowoczesnych maszyn zielonkowych, nasion, nawozów, pasz i dodatków paszowych, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, folii rolniczych i wielu innych produktów. Według szacunków organizatora – Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w ciągu dwóch dni wystawę odwiedziło blisko 35 tysięcy osób. To wynik lepszy niż rok wcześniej.

Zielone Agro Show to nie tylko wystawa. Organizatorzy zapewnili również szereg atrakcji zwiedzającym. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę były więc pokazy maszyn podczas pracy. Nie zabrakło też merytorycznych wystąpień. W trakcie Zielonego Agro Show odbył się panel dyskusyjny pt.: „Koszty i korzyści. Bez czego specjalistyczne gospodarstwo mleczne nie może się obejść” oraz seminarium pt.: „Inne spojrzenie na rozród bydła mlecznego, czyli jak zarobić na seksie”, które poprowadził dr Zbigniew Lach z Ośrodka Hodowli Zarodowej w Osięcinach.

źródło: Zielone Agro Show