Zielone Agro Show 2016

W najbliższy weekend, tj. 4 i 5 czerwca na terenie Moto Parku w Ułężu (powiat Ryki, województwo lubelskie) Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje wystawę Zielone Agro Show – Polskie Zboża.

To pierwsza w Polsce południowo-wschodniej tak kompleksowa wystawa plenerowa poświęcona nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Stałym i najbardziej widowiskowym punktem imprezy nadal będą pokazy maszyn zielonkowych.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do rolników uprawiających rośliny zielonkowe oraz hodowców bydła. Wśród tegorocznych wystawców zobaczymy nie tylko firmy oferujące nowoczesne maszyny rolnicze, ale także przedsiębiorstwa produkujące nasiona, nawozy, pasze, dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich i wiele innych.  Jak podkreślają organizatorzy w jednym miejscu będzie można obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny zielonkowe dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy będzie mógł zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn. Impreza będzie doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania rolników z producentami i dealerami maszyn, wymiany doświadczeń i podjęcia współpracy.

Ważnym elementem wystawy  jak co roku będą pokazy maszyn zielonkowych podczas pracy. Na polu będzie można zobaczyć: kosiarki, prasy zwijające, prasy do prostopadłościennych bel wielkogabarytowych, praso-owijarki, owijarki do bel, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie polowe. Pokazy maszyn zawsze mają formę dynamicznego i efektownego show, w związku z tym cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rolników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności