Zgrabiarka dwukaruzelowa GA 8121

W informacji Zgrabiarka dwukaruzelowa GA 8121- nowość KUHN na Zielone AGRO SHOW”, którą zamieściliśmy na stronie 4 maja, pojawił się błąd. Poniżej zamieszczamy poprawioną informację. W imieniu firmy KUHN przepraszamy za pomyłkę. (red.)”

Firma KUHN, uzupełnia swoją ofertę zgrabiarek dwukaruzelowych z systemem formowania wału po środku maszyny, o nowy model z możliwością zgrabiania pokosu z szerokości od 7.40 m do 8 m.

Podobnie, jak w przypadku innych modeli zgrabiarek dwukaruzelowych KUHN, maszyna ta została konstrukcyjnie przystosowana do bardzo intensywnej pracy, doskonale dostosowując się do potrzeb w szczególności średnich i dużych gospodarstwach rolnych, skoncentrowanych na zbiór dużych ilości paszy z pola z wykorzystaniem pras rolujących lub kostkujących.

Szerokość wału zgrabianej paszy jest regulowana w zakresie od 1 do 2 m i tym samym może być dostosowana do szerokich podbieraczy pras.

Inną zaletą tej maszyny jest przystosowanie do zgrabiania 2 wałów słomy za kombajnem zbożowym wyposażonym w heder o szerokości do 6 m.

Niezawodność, wydajność i prosta konstrukcja to największe zalety tej maszyny:
-Napęd karuzel za pośrednictwem dwustopniowej przekładni redukcyjnej MASTERDRIVE®, zdobyła powszechne uznanie wśród użytkowników zgrabiarek KUHN dzięki swojej niezawodności;
-2 rodzaje podwozia przystosowujące maszynę do wszelkich warunków terenowych: oś tandemowa lub przegubowe podwozie 3D;
-Prosta i wygodna regulacja szerokości formowanego wału oraz wysokości pracy karuzel;
-Zgrabiarka może pracować z mniejszymi ciągnikami: wymaga tylko 1 zaworu jednostronnego działania i ma niskie zapotrzebowanie na moc ciągnika;
-Wyjątkowa łatwość manewrowania maszyną przyczynia się do zwiększenia komfortu pracy operatora oraz do osiągnięcia lepszych wyników pod względem wydajności pracy;
-Przesunięte względem siebie ramiona karuzel czysto zgrabiają rośliny, formując regularne wały i zapewniając wydajną pracę maszyn do zbioru paszy lub słomy.
Źródło: KUHN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności